Apie mus

UAB „SOMINTA“ – nedidelė šeimos verslo įmonė, įkurta 1996 metais ir savo veiklą pradėjusi nuo dirbtinės odos rankinių gamybos. Per veiklos metus įmonė įgijo patirties, verslo partnerių pasitikėjimą ir ne tik užima stabilią padėtį rinkoje, bet ir džiaugiasi galėdama pristatyti savo prekinį ženklą „Spicebags“.

Šiuo metu įmonėje dirba 65 žmonės, o produkcija parduodama ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Baltarusijoje. Įmonės tikslas - patenkinti klientų poreikius, todėl gaminamos rankinės yra ne tik stilingos bei atitinka šiuolaikines mados tendencijas, bet ir yra gaminamos iš kokybiškų medžiagų.

Prekinis ženklas „Spicebags“ – tai natūralios odos rankinių linija skirta tiek moterims, tiek vyrams. Rankines galima įsigyti tiek didmeninėje prekyboje, tiek internetinėje parduotuvėje www.sominta.lt   www.spicebags.lt

Taip pat UAB „Sominta“ sėkmingai investavo į eksporto plėtrą, naudodama Europos Sąjungos paramos lėšas ir sėkmingai sudalyvavo tarptautinėse parodose, įgyvendinant projektą eksporto plėtra užsienio rinkose. Toks sprendimas nebuvo netikėtas, kadangi mūsų įmonė tikslingai orientuojasi į didmeninę gamybą. UAB „Sominta“ ir toliau plės eksporto apimtis bei ieškos tinkamiausių sprendimų, leisiančių įmonei sėkmingai augti. 

 

Visą šį laiką nuoširdžiai dirbome Jums, todėl ir toliau stengsimės visada pateikti rankines atsitinkančias naujausias mados tendencijas, bei aukščiausios kokybės standartus.